Hakkımda

Barış Erdem Hakkında; Yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum ve paylaşmaktan keyif alıyorum. Satış ve pazarlama tecrübelerimin yanına zamanla etkileşimli eğitsel uygulama geliştirmeyi ekledim. Unity oyun motoru ile çok uzun süre vakit geçirdim. Algoritma geliştirme konusunda çalışmaya devam ediyorum. Sistem kurmak, yeni hizmetler kurgulamak keyif aldığım konular.

Futbolu seviyorum ama düzenli takip ettiğim spor F1, yarış öncesi sonrası hafta içi yaşanan olaylar bana futboldan daha keyifli geliyor.

Ayrıntılara takılmayı çok sevmem ve akışta olmayı severim. Eğer bir uğraş yada bir oyun size zamanın nasıl geçtiğini unutturuyorsa, doğru şeyle meşgul oluyorsunuz demektir.

Unity ile ilgili eğitimler verdim, genelde bunlar başlangıç seviyesinde ve benim farkettiğim bu heyecanı başkaları da fark etsin diye yapılmış çalışmalardı.

 • 2019 Women Tech Makers Ankara
  Making Money with Unity3d – Workshop – Instructor – Link
 • 2017 Women Tech Makers Ankara – Link 1Link 2Link 3
  Augmented Reality with Unity 3D – Workshop – InstructorVideo: http://bit.ly/bariserdem2017
 • 2016 Women Tech Makers Ankara – Link
  Game Development with Unity 3D – Workshop – Instructor
 • 2015 GDG Ankara GeekTalks Event
  Game Development with Unity 3D – Workshop – Instructor
 • 2015 Android Developer Days 2015
  2D Game Development Workshop with Unity 3D – Instructor

Mobil oyunları sevmekle birlikte Hyper Casual oyunlara biraz mesafeliyim. Eski kafalı kaldığımı hissediyorum. Hızlı tüketim konusu bizleri de tüketiyor gibi geliyor bana. Yaş işte artık böyle konuşuyorum.